Flet 12 – vjeçarja e përdhunuar: Shoku babit më tha do t’i vras të gjithë po tregove (Video)

  Shoku babit më tha do t’i vras të gjithë po tregove

  55-vjeçari i identifikuar si Astrit Terolli është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një vajze 12-vjeçare, në Tiranë. Astrit Terolli ishte i njohur i familja së të miturës dhe e ka përkrahur, duke u kujdesur për fëmijët e mitur dhe dërguar ushqime në spital për vajzën e sëmure. Mësohet se në momentin që në shtëpi ka qenë vetëm e mitura ai e ka akuzuar seksualisht.

  Vajza ka folur në prani të të atit. Është ruajtur anonimati duke i ndryshuar zërin. Vajza thotë se Tolaj e ka ngacmuar përderisa ajo bënte punët e shtëpisë. Ajo thotë se dëshironte sa më parë t’ia tregonte këtë gjë prindërve, por e ka kërcënuar. /TCh/

  Lajmi Paraprak

  RMV – numri i foshnjave të lindura para kohe, ulet në 8.2%

  Lajmi i rradhës

  Djathi dhe kaçkavalli në Maqedoni ende me çmim të shtrenjtë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë