Nokauti më me stil që keni parë: Prochazka u tregua tejet brutal ndaj Reyes (Video)

  Jiri Prochazka prodhoi një nokaut mahnitës ndaj Dominick Reyes në ngjarjen kryesore të UFC Vegas 25.

  Me 4 minuta dhe 29 sekonda në raundin e dytë, luftëtari nga Republika Çeke e mposhti Reyesin me një goditje të egër me bërryll.

  Reyes e uli kokën e tij ndërsa goditi pjesën mbrojtëse të oktogonit, me gjyqtarin Herb Dean që reagoi menjëherë.

  Lajmi Paraprak

  Hëna do të ketë rrjetin e saj 4G

  Lajmi i rradhës

  Wenger komenton ngjarjet në Old Trafford: Tifozët nuk lejuan të zhvillohej takimi United – Liverpool

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë