Bastiset grupi i Kumanovës në burgun e Idrizovës

  Policia ka bastisur mëngjesin e sotëm qelitë e Grupi të Kumanovës në burgun e Idrizovës.

  Pamjet nga bastisja në rrjetet sociale i ka publikuar, Fatmir Reçica i njohur me nofkën “Shpata i Grupit të Kumanovës”.

  Burime brenda policisë thonë se bastisja ka ardhur si rezultat i denoncimit se brenda qelive mbahen armë zjarri dhe lëndë narkotike.

  Pas kontrolleve të kryera në dy grupet e sistemuara dhe në pjesën e burgut gjysmë të hapur, policia ka gjetur vetëm thika kuzhine.

  Informacionin për bastisje e kanë konfirmuar edhe drejtoria e burgut të Idrizovës. /Alsat/

  Lajmi Paraprak

  Vuçiq: Serbia, e gatshme për marrëveshje për të pagjeturit

  Lajmi i rradhës

  Komuna e Tetovës shkon në zgjedhje për Këshillin Komunal

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë