Dita e Republikës | 2 Gushti ditë jo pune për të gjithë qytetarët

  Dita e Republikës, 2 Gushti (e hënë) është ditë jo pune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, kumtoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

  Nga Ministria, të gjithë qytetarëve ua urojnë Ditën e Republikës.

  Lajmi Paraprak

  Simptomat e sklerozës

  Lajmi i rradhës

  Riciklimi i mbeturinave mbetet në gjysmë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë