Ja sa orë në vit shpenzojnë gratë në telefon

  Gratë kalojnë 71 ditë të vitit duke përdorur telefonat e tyre.

  Sipas një sondazhi të realizuar në Britani të Madhe gratë i kalojnë dy javë më shumë se burrat.

  Ato përdorin telefonin mesatarisht katër orë e 42 minuta çdo ditë, krahasuar me burrat që përdorin atë tri orë e 49 minuta, ose 13 ditë më shumë çdo vit, shkruan DailyMail.

  Studimi është kryer në Britani të Madhe dhe ky studim nuk ka karakter global.

  Lajmi Paraprak

  Granit Xhaka në mesin e lojtarëve më të mirë të Kampionatit Europian

  Lajmi i rradhës

  Miqësia e fotografit shqiptar, Gjon Mili me piktorin e njohur, Pablo Pikaso

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë