Në një restorant në Amsterdam mund të shkohet vetëm me varkë

  Nëse ndonjëherë vendosni të vizitoni Amsterdamin dhe të lundroni nëpër kanalet e qytetit, sigurohuni që të ndaleni në picerinë e vogël San Marco, të “ulni spirancën” dhe të pushoni me një pije dhe ushqim të shijshëm.

  Një restorant i pazakontë ndodhet afër qendrës, dhe aty mund të arrihet vetëm me ujë.

  Çmimet janë jashtëzakonisht të arsyeshme, dhe ne ofrojmë lëngje, birrë, verë dhe pica, makarona, sallata dhe gatime të tjera.

  Duke gjykuar nga komentet në Trip Advisor, ky restorant ka kënaqur një numër të madh vizitorësh. 

  Përveç faktit që ushqimi mund të konsumohet në anije, ekziston edhe mundësia e dërgesës në të gjitha pjesët e Amsterdamit.

  Nëse rruga ju çon në Amsterdam në të ardhmen – merrni me qira një varkë, porositni pije dhe ushqime dhe shijoni shikimin e atmosferës nga rrugët dhe urat përreth.

  Image
  Image

  Lajmi Paraprak

  Henry Miller: Meditime mbi krijimtarinë letrare

  Lajmi i rradhës

  Më shumë arra në tavolinë, më pak kolesterol në gjak

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë