Shikoni çfarë mënyre gjetën japonezët për të ndjekur Lojërat Olimpike

  Për shkak të masave kundër pandemisë së koronavirusit, Lojërat Olimpike në Japoni janë duke u zhvilluar pa praninë e spektatorëve.

  Megjithatë, me qindra tifozë kanë arritur të gjejnë zgjidhje për të mbështetur sportistët japonezë Rim Nakamura dhe Minato Oike, të cilët garuan të dielën në stilin e lirë BMX.

  Tifozët u vendosën në urën e këmbësorëve Ariake, e cila kishte një pamje të kënaqshme nga stadiumi ku u zhvillua gara.

  Image
  Image
  Lajmi Paraprak

  Çfarë i ndodh trupit të njeriut nëse vuan nga depresioni

  Lajmi i rradhës

  BE-ja ndihmon Turqinë në luftën me zjarret

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë