Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Nga mesdita do të fryjë erë mesatare, kryesisht nga drejtimi perëndimor.

  Temperatura minimale do të lëvizin prej nga 14 deri në 24, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin nga 36 në 43 gradë.

  Në ditët në vazhdim moti do të jetë i qëndrueshëm dhe i ngrohtë. Temperaturat maksimale do të jenë mbi 40 gradë celsius.

  Lajmi Paraprak

  Shtatë mënyra për të kuptuar nëse po humbisni shumë flokë brenda një periudhe të shkurtër

  Lajmi i rradhës

  BE – tender për prodhim të TV programeve për trashëgiminë kulturore në Maqedoninë e Veriut dhe vendet fqinje

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë