Përleshje masive në burgun e Kumanovës, katër të lënduar

  Dje në ora 14:35 në SPB Kumanovë u raportua se në burgun në Kshanje ka pasur një përleshje fizike. Përleshja ka ndodhur midis tetë personave, katër prej të cilëve morën lëndime nga mjete të forta, përfshirë një policë të burgut, njofton SPB Kumanovë.

  Të lënduarve iu dha ndihmë mjekësore, ndërsa policia e Kumanovës ka marrë masa për zbardhjen e rastit.

  Lajmi Paraprak

  Trashëgimia e Ratko Mladiçit dhe qasja e butë e Perëndimit ndaj kriminelëve të luftës

  Lajmi i rradhës

  Brenda pallatit të një diktatori

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë