RMV, gjatë 24 orëve të fundit nuk ka asnjë të vdekur nga Covid-19

  Fotografia: Ilustruese

  Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3227 teste, ndërkohë që janë regjistruar 21 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, dhe atë: Shkup-3 dhe Tetovë-11, Kumanovë-3, 1 në Gostivar, 1 në Shtip dhe 2 të infektuar në Strugë.

  Janë regjistruar edhe 7 pacientë të shëruar, 2 në Shkup, 2 në Kumanovë, nga 1 në Tetovë, Manastir dhe Kërçovë. Ndërkohë që në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë viktimë.

  Lajmi Paraprak

  Franca shpejton për t’u vaksinuar

  Lajmi i rradhës

  Hani çfarë të doni, me pak minuta ushtrime në ditë mund të digjni 1 kg. në muaj

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë