Akoma vazhdon procedura për sigurimin e aparaturën për shenjat e gishtërinjve

  “Procedura vazhdon nga ajo që e di nga KShZ dhe ajo është në suaza të kohës së planifikuar dhe sa i përket procedurës mund të drejtoheni në KSHZ.

  Sa i përket pranimit apo mospranimit të finger print për zgjedhjet e ardhshme ajo nuk është çështje dëshire se nëse Zoran Zaev dëshiron apo jo, apo nëse dëshiron apo jo VMRO-DPMNE, ajo është çështje e ligjit, ka hyrë në ligj dhe zgjedhjet patjetër duhet të mbahen me aparaturën për shenjat e gishtërinjve. Ajo është në ligj, i votuar në Kuvend dhe këtu nuk ka se çfarë të diskutohet.”,- deklaroi Dimçe Arsovski nga VMRO.

  Lajmi Paraprak

  Probiotikët | Ku t’i gjeni nëse nuk konsumoni dot bulmet

  Lajmi i rradhës

  Qeveria obligon Ndërrmarjen e rrugëve të shpall tender për Koridorin 8

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë