Grabitet barnatorja në Shkup, por më pas vdes edhe pronari i barnatores

  Një rast i grabitjes ka ndodhur mbrëmë në Shkup. Një person ka hyrë me thikë në një barnatore në lagjen Çair, në rrugën “John Kennedy”, duke kërcënuar punëtoren me thikë.

  Ndërkohë pas dhjetë minutash në barnatore ka ardhur pronari A.S.(40), të cilit, sipas të denoncimit, i është përkeqësuar gjendja shëndetësore.

  Për kohë të shkurtër në barnatore ka ardhur Ndihma e Shpejtë dhe me veturën e tyre është dërguar në kompleksin “Nënë Tereza” – Klinika e Kardiologjisë, ku nga ana e mjekut është konstatuar vdekja.

  Organet kompetente janë duke punuar në zbardhjen e rastit.

  Lajmi Paraprak

  “Përsëri ngrihem”, poezia fantastike nga Maya Angelou

  Lajmi i rradhës

  Mësuesja nga Shkupi – nxënësve: Ju jeni kafshë! (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë