Arrestohet një narko trafikant nga Tetova

  Ministria e Punëve të Brendshme ka arrestuar një shpërndarës të drogës në Tetovë. Policia në shtëpinë e 26-vjeçarit ka gjetur marihuanë, njofton Nistori.

  “Policët e SPB-Tetovës sot (8 prill) rreth orës 18:00, kanë arrestuar 26-vjeçarin nga Tetova B.Sh. Me urdhër të gjykatës gjatë pasdites së sotme në shtëpinë e tij dhe objektet ndihmëse në Tetovë. Policia ka gjetur tre qese me marihuanë, peshore digjitale dhe 43 qese me zinxhir”, thuhet në njoftimin e MPB-së. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Javën e ardhshme hiqet masa për maskat në ambiente të mbyllura

  Lajmi i rradhës

  Perimet e prillit, zgjidhni të duhurat

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë