Durmishi komenton koncertin e BDI-së: Fëmijët nuk e meritojnë një degjenerim të tillë

  Besar Durimishi nga Lëvizja Besa ka komentuar koncertin e mbajtur mbrëmë në Tetovë nga BDI. Sipas tij fëmijët nuk e meritojnë një degjenerim të tillë.

  “Sa i përket koncertit vetëm një detaj që e pamë aty mbrëmë , që në koncert kishte shumë fëmijë të moshës së mitur dhe nuk e meritojnë ata fëmijë që të kenë të paktën këngëtarë të tillë me muzikë të tillë dhe atë zhveshje të degjeneruar.”, tha Durmishi.

  Lajmi Paraprak

  Sa lexojnë libra tetovarët?!

  Lajmi i rradhës

  MPJ-bullgare: Inkurajojmë Komisionin e Çështjeve Historike të vazhdojë me punë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë