Filipçe: Gjendja është nën kontroll, nuk ka nevojë për masa të reja

  Për momentin gjendja është stabile dhe vlerësoj se nuk ka nevojë për masa të reja, kështu deklaroi sot ministri i shëndetësisë Venko Filipçe. Ndërkohë i pyetur nëse do ti vaksinoj fëmijët e tij, Filipçe me përgjigje konkrete.


  “Po, sigurisht që do ti vaksinoj fëmijët e mi. Mënyra e vetme që të arrijmë imunitet kolektiv është që të vaksinohen dhe fëmijët”, deklaroi Venko Filipçe, ministër i shëndetësisë.

  Lajmi Paraprak

  ASH: DASH konfirmoi konstatimet tona, t’u japim fund politikanëve të korruptuar

  Lajmi i rradhës

  Një gazetar i pasur është një gazetar që qelb erë, sepse ka shfrytëzuar zanatin për të arritur qëllime të tjera

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë