Fillon takimi Kurti – Vuçiq në Bruksel

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, kanë nisur takimet të martën, më 15 qershor, në Bruksel në kuadër të dialogut ndërmjet dy vendeve.

  Fillimisht ata janë takuar në ndaras me Përfaqësuesin e Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme, Josep Borrell.

  Lajmi në përditësim.

  Lajmi Paraprak

  Stresi ndikon në shëndetin e stomakut

  Lajmi i rradhës

  Prej sot shtetasit serb lirohen nga pagesat rrugore në Maqedoninë e Veriut

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë