Fon der Lajen: BE duhet t’i përmbushë premtimet për Shkupin dhe Tiranën

  Kryeministri slloven Janez Jansha, këtë mëngjes i prezantoi përparësitë e presidencës së vendit të tij me BE-në, përfshirë Ballkanin Perëndimor, ndërsa kryetarja e Komisionit Evropian shpreson që për këto gjashtë muaj do të hapen negociatat me Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, njoftoi korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

  Lajmi Paraprak

  Rezoluta e VMRO-DPMNE-së është e pranueshme për pjesën më të madhe të partive parlamentare

  Lajmi i rradhës

  Snopçe: Nuk e mbështesim interpelancën kundër Xhaferit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë