Snopçe: Nuk e mbështesim interpelancën kundër Xhaferit

  Deputeti i ASH-së, Halil Snopçe thotë se arsyeja e interpelancës kundër kryetarit të Kuvendit është e pabazë dhe nuk do ta mbështesin.

  Sipas tij, opozita ka shumë vërejtje ndaj Xhaferit si kryetar i Kuvendit por në rastin konkret opozita shqiptare vlerëson se përdorimi i gjuhës shqipe nga Xhaferi nuk përbën bazë për interpelancë kundër të parit të Kuvendit.

  Lajmi Paraprak

  Fon der Lajen: BE duhet t’i përmbushë premtimet për Shkupin dhe Tiranën

  Lajmi i rradhës

  Rikonstruohen parkingjet në Kampusin Klinik “Nënë Tereza”

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë