Gjendet trupi i pajetë i viktimës nga zjarret në rajonin Kumanovës

  Pasditen e sotme ekipet e shpëtimit dhe zjarrfikësit në Staro Nagoriçane, pas shumë kërkimeve kanë arritur të gjejnë trupin e pajetë të  gruas 59 vjeçe, shkruan Alsat.

  Trupi u gjet në gërmadhat e shtëpisë në fshatin Çellopek. Rasti në fjalë paraqet viktimën e parë nga zjarret që kanë kapluar vendin.

  Lajmi Paraprak

  ESHS: Konkursi për regjistrues rajonalë dhe instruktorë, vazhdohet deri më 12 gusht

  Lajmi i rradhës

  MASH ndan bursa për studime pasdiplomike dhe për herë të parë bursa për 15 doktorantë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë