“Grupit të Zjarrit” i bashkohet edhe Sedulla Mamuti

  Nuk kanë të ndalur rreshtimet me “Grupin e Zjarrit” , gjatë ditës së sotme.

  Sot përveç të tjerëve, me “Grupin e Zjarrit”, është rreshtuar edhe Sedulla Mamuti, anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të BDI-së.

  “Mbështes nismën e z.Mexhiti dhe z.Bexheti, për meritokraci dhe reflektim të vullnetit të votuesve”, thuhet në shkrimin e tij në Facebook.

  Lajmi Paraprak

  Dimovski tejkalon afatet për ambasador

  Lajmi i rradhës

  Kryetarja e Këshillit Gjyqësor gjobitet për mos deklarimin e pasurisë së saj

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë