Aksident në qendër të Tetovës, rrokulliset një veturë

  Është përmbysur një makinë në rrugën “Ilinden” afër sheshit “Iliria” në Tetovë.

  Makina e tipit “Opel” për shkak të shpejtësisë së pakontrolluar ka dalë nga rruga dhe është rokullisur.

  Sipas informacioneve të Nistori, shoferi ka qenë i vetëm në makinë dhe nuk ka pësuar lëndime serioze, ndërsa është dërguar në spital për trajtim mjekësor.

  Në vendin e ngjarjes janë Ndihma e Shpejtë dhe Policia e Tetovës.

  Pritet që më vonë Ministria për Punë të Brendshme të jep detaje rreth këtij aksidenti./Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Reutersi përgënjeshtron Rusinë, imazhet e postuara nuk janë të bombardimit të Serbisë nga NATO – ato shfaqin Bagdadin

  Lajmi i rradhës

  Hasanbeg, më shumë se një dekadë pa një çerdhe në gjuhën shqipe

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë