Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në pjesën veriore dhe qendrore të vendit do të ketë reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.

  Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 27 deri 38 gradë celcius.

  Deri të premten moti do të jetë me diell dhe shumë i nxhetë, me rritje të temperaturave ditore.

  Lajmi Paraprak

  Xhambaski: RMV mund të bëhet anëtare e BE-së kur të bëhet shtet normal

  Lajmi i rradhës

  “Organizatorët e 27 prillit”, sot fjalë përfundimtare të mbrojtjes

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë