Në “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” rritet frekuenca e automjeteve

  Në vendkalimet kufitare “Tabanoc” dhe “Bogorodicë” shënohet frekuencë e rritur e automjeteve. Në VK “Tabanoc” koha e pritjes për hyrje dhe dalje nga vendi është rreth 45 minuta, ndërsa në VK “Bogorodicë” koha e pritjes për dalje nga vendi është nga 15 deri në 30 minuta.

  Lajmi Paraprak

  Autobusi me mërgimtarë përplaset në Kroaci | Nuk ka të lënduar

  Lajmi i rradhës

  MPPS Maqedoni: Pensioni për muajin korrik do të rritet për 1.2 përqind

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë