Nuredini: Të lënduarit janë në gjendje stabile

  Koordinatori i Kovid qendrës në Tetovë, Gëzim Nuredini sot para mediave ka folur për gjendjen e të lënduarve, njofton Nistori.

  ” Të lënduarit janë në gjendje të mirë normalisht se kanë trauma psiqike por tani për tani janë edhe në oksigjenoterapi dhe janë në gjendje stabile por janë bërë edhe egzaminime tjera, janë kontrolluar nga ana e psikiatërve”, deklaroi Gëzim Nuredini. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Mjaft më, u trash zullumi!

  Lajmi i rradhës

  Nuredini mohon se për të infektuarit me Covid-19 janë kujdesur familjarët

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë