Qeveria miraton iniciativën për ndryshimet kushtetuese

  Qeveria e RMV / Fotografia: Nistori

  Qeveria ka miratuar iniciativën për ndryshimet Kushtetuese. Nga Qeveria thonë se iniciativa sapo është miratuar dhe tani janë në vijim procedurat që ata të dorëzohen në Kuvend. /alsat/

  Lajmi Paraprak

  Dobësohet dukshëm rimëkëmbja ekonomike e Kinës, papunësia e të rinjve arrin rekord të ri

  Lajmi i rradhës

  Mexhiti largohet, shumica parlamentare me tre deputetë më pak

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë