Sadi Bexheti: Në Tetovë në rrethin e dytë shkon BDI dhe BESA

  Në një paraqitje në TV 21, kandidati i PDSH-së në Tetovë, Sadi Bexheti tha se ai nuk ka fituar mjaftueshëm vota sa ka shpresuar.

  Sipas tij, ai ka fituar rreth 3000 vota. Ai tha se sipas informatave që i ka partia e tij, Tetovë në rrethin e dytë shkon BDI dhe BESA.

  Lajmi Paraprak

  Ndryshim rezultatesh në disa komuna shqiptare

  Lajmi i rradhës

  Rezultatet më të reja në RMV sipas KSHZ-së

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë