Sela: Patjetër të ketë përgjegjësi për tragjedinë në Tetovë

  Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela tha se, këto ditë të zisë në të cilat ndodhemi duhet të jenë ditë reflektimi dhe për fatkeqësitë duhet të mbajë përgjegjësi faktori njeri.

  “Assesi se nuk duhet të kalojnë pa përgjegjësi. Por si do që të jetë të gjithë ne duhet t’u gjendemi pranë familjarëve, ti ngushëllojmë aq sa mundemi. Vet prezenca jonë afër tyre dhe mesazhet për të duruar janë shumë të mëdha. Flasin shumë për ata”.

  Lajmi Paraprak

  Jo transparencë totale, asnjë sqarim për opinionin rreth ngjarjes tragjike në Tetovë

  Lajmi i rradhës

  Në vendkalimet kufitare zbulohen PCR teste të falsifikuara

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë