Sela: Shqiptarët duan ndryshim, e ndryshim duan edhe simpatizantët e BDI-së

  Koalicioni Aleanca dhe Alternativa hapën shtabin zgjedhor në Shuto Orizarë. Të pranishëm ishin të dy liderët e partive, Sela dhe Gashi, të cilët shpalosën programin e koalicionit. Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela mes tjerash, tha se BDI-në e ka kapur tmerri, sepse siç shtoi, shqiptarët duan ndryshim, e ndryshim duan edhe simpatizantët e BDI-së, tha Sela. Koalicioni Aleanca sonte po qëndrojnë në Kërçovë.

  “BDI-në e ka kap tmerri dhe janë nervoz sepse gjithandej e shohin nevojën për ndryshim tek sytë e të gjithë shqiptarëve edhe ata që deri dje kanë votuar BDI-në . ASH-ja dhe AAA është një shtëpi e madhe e cila i pranon të gjithë shqiptarët”, tha Ziadin Sela – kryetar i ASH-së.

  Lajmi Paraprak

  Ahmeti: Komuniteti rom të jetë i barabartë si gjithë të tjerët

  Lajmi i rradhës

  Thaçi: Do të hapim drejtori të veçantë për menaxhimin e qenve endacakë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë