Shkupjanët nuk mund të shpëtojnë nga qentë endacakë, për një ditë pësojnë tre qytetarë

  Ministria për Punë të Brendshme (MPB) në buletinin ditor njofton se gjatë ditës së djeshme tre qytetarë janë kafshuar nga qentë endacak.

  “Dje në orën 09:45 në Stacionin Policor Qendër, I.Z (39) nga Shkupi ka raportuar se në rrugën “Prilepska” në Shkup është kafshuar nga një qen endacak. Të njëjtën ditë në orën 09:30 në Stacionin e Policisë së Aerodrom, V.S. (40) nga Shkupi ka raportuar se është kafshuar nga një qen endacak në rrugën “23 Tetori” në Shkup. Një grua 45-vjeçare nga Shkupi me iniciale K.C ka raportuar në stacionin policor në Gjorçe Petrov se është kafshuar nga një qen endacak në rrugën “Braça Çakrevi” në Shkup”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

  Lajmi Paraprak

  Selmani: polemikat ndërmjet Antikorrupsionit dhe Akademisë së Gjyqtarëve, për interesa personale

  Lajmi i rradhës

  Përbërjen e re të Kuvendit e pret projekti i tunelit Tetovë – Prizren

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë