Rrokulliset autobusi me mërgimtarë nga Kosova në Serbi

  Një autobus nga Kosova është aksidentuar në afërsi të Krushevacit në Serbi, njofton ATV.

  Në një fotografi të siguruar nga ATV shihet  autobusi i një kompanie turistike Kosovare që ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

  Sipas dëshmitarëve të ngjarjes nuk ka viktima por vetëm të lënduar. Mësohet se shkaktari i aksidentit ka qenë kushtet e vështira të rrugës. Autobusi ishte duke shkuar në drejtim të Sllovenisë nga Kosova.

  Lajmi Paraprak

  Përse vaksina ruse Sputnik nuk pranohet ende në Australi?

  Lajmi i rradhës

  Në zemër të Europës fshehet një luginë përrallore

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë