SKANDALOZE! Publikohet videoja ku arsimtari dhunon një nxënës në shkollë të Bogovinës (Video)

  Një rast i dhunës është regjistruar në shkollën fillore “Abdyl Frashëri” në Bogovinë të Tetovës.

  Një arsimtar është filmuar duke rrahur një nxënës, në oborrin e shkollës. Është filmuar momenti i dhunës, ndërkaq rasti është denoncuar në polici.

  Lajmi Paraprak

  Aggeler: siguria energjetike dhe energjia e gjelbër – dy prioritetet që duhet të tejkalojnë politikat partiake

  Lajmi i rradhës

  Gjykata e Apelit vendosi: vulat e PD-së i takojnë Sali Berishës

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë