Tragjedi në Kavajë, mbytet babai me dy djemtë e mitur në plazhin Vilë-Boshtovë

  Tragjedi në bregdetin e Kavajës. Tre persona janë mbytur teksa notonin në plazhin Vilë Boshtovë.

  Babai me dy djemtë e mitur nga Tirana, ende të paidentifikuar ishin duke notuar në det teksa ende nuk dihen rrethanat sesi janë mbytur.

  Shërbimet e Njësisë Policore Detare kanë ndërhyrë për ti shpërtuar por të tre shtetasit kishin ndërruar jetë si pasojë e rrymave detare.

  Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. /TCH/

  Lajmi Paraprak

  Qytetarët ankohen për çmimet, a ndikoi ndalimi i mallrave serbe?

  Lajmi i rradhës

  Çmimet buzë liqenit të Ohrit si në kryqetetet europiane

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë