Tre persona i vënë flakën veturës së Artan Grubit (Video)

  Vetura e djegur e zv. kryeministrit Artan Grubi / Fotografia: Alsat M

  Rreth orës 3 të mëngjesit të sotëm, persona të panjohur i kanë vënë flakën veturën se zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi.

  Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Strumiçka”, në lagjen Çair të Shkupit. Policia, e shoqëruar nga prokurori kujdestar, që herët në mëngjes ka dalë në vendngjarje dhe po e hetojnë rastin. Ndërkohë që TV Alsat ka siguruar pamjet derisa shërbimi I merimangës po largon veturën e Grubit nga vendi i ngjarjes.

  Lajmi Paraprak

  Limani: Pasuria e Ali Ahmetit arrin shumën milionëshe, madje edhe e vetë shoferit të tij

  Lajmi i rradhës

  Sa gramë duhet të humbisni në javë për një peshë të qëndrueshme

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë