Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj

  Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj. Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në kryeqytet dhe është konfirmuar nga policia. Blutë e Tiranes në njoftimin paraprak bëjnë me dije se gazetari dhe analisti është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte ne lagjen “Ali Demi”.

  Policia ka nisur hetimet dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  Tiranë/Informacion paraprak

  Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, shtetasi K. M., 60 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. /Panorama/

  Lajmi Paraprak

  Republika e Maqedonisë së Veriut ka tregtuar më shumë me Gjermaninë dhe më pak me Bullgarinë

  Lajmi i rradhës

  Cramon: Ka ardhur koha që BE-ja të përshpetojë veprimet e saj ndaj Maqedonisë së Veriut

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë