Votuesi i zemëruar qëllon me shuplakë Macron në mes të rrugës! (Video)

  Presidenti francez Emmanual Macron u qëllua në fytyrë me shuplakë nga një votues i zemëruar gjatë një mitingu.

  Episodi vjen në një kohë kur popullariteti i shefit të Elizesë ka shënuar rënie. pamjet filmike në mediat lokale tregonin momentin kur një burrë me t-shirt të gjelbërt godet presidentin dhe thërret: “Poshtë Macronia”!

  Lajmi Paraprak

  Amsterdami teston anijet elektrike autonome

  Lajmi i rradhës

  Australi | Zbulohet një specie e re dinozauri, një nga më të mëdhatë në botë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë