Zaev: Lëvizja Besa pjesë e qeverisë

  Ende nuk janë verifikuar dorëheqjet e zyrtarëve të Lëvizjes BESA, që apriori do të thotë se ata janë ende pjesë e Qeverisë, tha kryeministri Zoran Zaev në një prononcim për “Sloboden Peçat”.

  “Natyrisht që BESA është pjesë e Qeverisë. Kuvendi nuk e ka konfirmuar dorëheqjen e ministrit Arjanit Hoxha dhe as zyrtarëve të tjerë të BESA-s. Prandaj është logjike të thuhet se janë pjesë e qeverisë”, tha Zaev.

  Lajmi Paraprak

  Ngrohja globale do t’i shtojë konfliktet gjeopolitike

  Lajmi i rradhës

  Kush do të merr pjesë në Kampionatin Botëror 2022 në Katar

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë