Zbulohen 100 rrënjë kanabisi në afërsi të Tetovës, arrestohen tre persona (Video)

  Policia pasditen e djeshme, diku rreth orës 18:00 kanë privuar nga liriatre persona, A.SH (24), R.K (30) dhe I.T (26) nga Shkupi të cilët u hasën në Nerasht dhe Radush të Shkupit. Personat në fjalë dyshohen për kultivim të kanabisit.

  “Rrënjët e kanabisit u dokumentuan me foto dhe u morën për ekspertizë, ndërsa tre personat, në koordinim me Prokurorin Publik nga Prokuroria Themelore Publike Tetovë, u mbajtën në Stacionin Policor Tetovë për sqarim dhe dokumentim të plotë të çështjes. Në ndërkohë sot ata do të sillen para gjykatësit të procedurës paraprake në Gjykatën Themelore në Tetovë”, njoftojnë nga Sektori për Punë të Brendshme – Tetovë.

  Lajmi Paraprak

  Jo të gjithë e dinë kush është Ronaldo, bëhet viral momenti kur punëtori i sigurimit e ndalon yllin portugez (Video)

  Lajmi i rradhës

  Dialogu i Albin Kurtit

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë