HERE WE GO, Mesi dakord për marëveshje me PSZH-në

  Lionel Mesi dhe Paris Sen Zhermen kanë arritur marrëveshje finale, e cila do ta çojë argjentinasin në “Parc des Princes” në sezonin 2021/22.

  Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Messi dhe PSZH kanë përfunduar marrëveshjen e cila do ta mbajë 34 vjeçarin në Paris për dy sezone me opsion edhe për një të tretë.

  Mesi do të përfitojë rreth 35 milionë eurosh në vit sipas kontratës së tij me “parisienët”. Gazetari Romano sugjeron që Mesi do të jetë lojtar i PSZH-së në orët e ardhshme.

  Lajmi Paraprak

  Është ulur niveli i ujit në liqenet natyrore

  Lajmi i rradhës

  Jo më teste falas: Gjermania me vendim drastik për të nxitur vaksinimin

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë