Ndërpritet bashkëpunimi ndërmjet KF Shkëndija dhe Ernest Gjokës

  Foto | Lirim Shabani

  Tekniku tiranas nuk është më shef i stafit teknik i kuqezinjëve, pasi me marrëveshje të dyanshme ndërpritet bashkëpunimi.

  KF Shkëndija komunikon ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Ernest Gjoka. Kryesia dhe tekniku tiranas me marrëveshje të dyanshme kanë vendosur se ndarja në këtë moment është në interes të të dyja palëve.

  KF Shkëndija me këtë rast falemenderon Ernest Gjokën dhe ndihmësin e tij Fatjon Tafaj për kontributin e dhënë në periudhën që ishin pjesë e kuqezinjëve, duke drejtuar skuadrën drejt titullit kampion i vendit në sezonin garues 2020/2021. 

  Familja kuqezi u uron shëndet dhe gjitha të mirat në të ardhmen.

  Ditëve në vazhdim klubi do të vendos për trajnerin e ri të cilit do t’i besohet pankina për sezonin 2021/2022. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Çfarë është “Ora e Artë” pas lindjes?

  Lajmi i rradhës

  Pendarovski dekreton Ligjin për Shtetësi

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë