Përfundoi me barazim loja Shkëndija vs Shkupi

  Gazetar: Faton Zylbeari

  Ka përfunduar loja ndërmjet KF Shkëndija dhe KF Shkupi me barazim 1:1, njofton Nistori.

  Përditësim

  Ka përfunduar loja ndërmjet KF Shkëndija dhe KF Shkupi me barazim 1:1, njofton Nistori.

  KF Shkupi ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Shkëndijës 1:1. Golin e ka shënuar Adem Ali në minutën e 10 të pjesës së dytë. /Nistori/

  Ka ardhur edhe zëvendësimi i parë nga radhët e KF Shkëndijës. Golashënuesi më i mirë disa herë në LPFRMV, Besart Ibrahimi. Në vend të vend të tij është inkuadruar lojtari me numrin 99, Rubin Hebaj.

  Poashtu është larguar nga loja, Valmir Nuhiu për t’u zëvendësuar nga lojtari me numër 9, Elezi. Ky është zëvendësimi i dytë nga radhët e Shkëndijës.

  Në ndërkohë janë futur në tribuna edhe Ballistët, por momentalisht sigurimi mundohet t’i largojë, sepse sipas protokollit nuk lejohet ndeshja me tifozë. Përndryshe Ballistët janë duke ndjekur ndeshjen para stadiumit nëpërmjet një videoprojeksioni.

  Për momentin ndeshja është ndërprerë.

  Loja ndërmjet Shkëndijës dhe KF Shkupit ka vazhduar, pasiqë Ballistët jan larguar nga stadiumi. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Mukoski e padit Maqedoninë për paraburgimin, mund të fitojë disa mijëra dollarë!

  Lajmi i rradhës

  Sanja Llukarevska u zgjodh zëvendëskryetare e LSDM-së

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë