Unazat akrlike janë aksesori i ri më i ëmbël i pranverës

  Kur mendojmë për stolitë e gishtave, shpesh mendjet tona hidhen drejt në imazhet e unazave prej ari të hollë ose diamanteve delikate.

  Megjithëse klasiket nuk dështojnë kurrë, këtë sezon jemi duke e kthyer vëmendjen tek aksesorët e stilit të ëmbël që bëjnë një deklaratë kryesore – mendoni karamele për duart tuaja.

  Të para te personazhet si Dua Lipa, Bella Hadid dhe Mia Regan për ca kohë, unazat e akrikile tani po hyjnë në një trend të pa kthyeshëm, duke shfaqur shkëlqimin e stolive me ngjyra të ndezura kur bëhet fjalë për të përcjell një pamje pranverore.

  Krijuar prej kohësh si një material ideal për të bërë stoli shtëpiake, ka shumë mundësi të bukura krijimi.

  Më poshtë ua sjellim disa nga unazat më të bukura të këtij lloji:

  Lajmi Paraprak

  Mos e ngrohni orizin kështu, është e rrezikshme për shëndetin

  Lajmi i rradhës

  Beteja për të shpëtuar jetë dhe vendet e punës “e fryn” borxhin e shtetit – kujdes me financat publike!

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë