Cila është ”regjisorja më e keqe” që u shpall në festivalin “Golden Raspberry”

  Këngëtarja Sia është shpallur “regjisorja më e keqe” për filmin e saj debutues në Razzies – çmimet për filmat më të këqij të vitit.

  “Music”, filmi i saj fitoi tri çmime “Golden Raspberry”, përfshirë atë për aktoren më të keqe për Kate Hudson dhe aktoren më të keqe mbështetëse për Maddie Ziegler, transmeton KultPlus.

  Filmi është kritikuar për rolin e Zieglerit dhe portretizimin e autizmit. Ai u përshkrua si “i pandjeshëm” dhe “i konceptuar keq”, shkruan BBC.

  Filmi bën fjalë për Zu, një shitës droge, i luajtur nga Hudson, i cili bëhet kujdestar i motrës së saj me autizëm e luajtur nga Ziegler.

  Lajmi Paraprak

  Historia e plisit: simbol i identiteti kombëtar

  Lajmi i rradhës

  Deklaratat më të bukura të dashurisë në filma

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë