Aksident në hyrje të Tetovës, kamioni humb kontrollin dhe kalon në drejtim të kundërt të autostradës

  Në hyrje të Tetovës, kamioni i drejtuar nga shofer i Malit të Zi ka kaluar në drejtimin e kundërt të autostradës pasi ka humbur kontroll.

  Sipas informacioneve të siguruara nga Telegrafi disa persona kanë arritur që ta nxjerin shoferin të gjallë.

  Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetohet rasti i plotë se si erdhi deri te aksidenti.

  Lajmi Paraprak

  Ahmeti: Nëse nuk ka Ballkan të qetë, në Moskë do të ketë festë

  Lajmi i rradhës

  Për më pak se 20 ditë do të vjetërsohet vepra e ish shefit të DSK-së Sasho Mijalkovit në lëndën “Titanik 2”

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë