Azem Sadiku do të kalojë tek Aleanca për Shqiptarët?

  Jozyrtarisht Azem Sadiku, kryetar i Komunës së Studeniçanit, pritet të kalojë te Aleanca për Shqiptarët. Në një bisedë telefonike për TV21 Sadiku as nuk e mohoi as nuk e pohoi informacionin, por tha se pa e diskutuar me strukturën e tij në Studeniçan nuk mund të flas për një gjë të tillë.

  Sadiku vetëm tha se ASH e ka ndihmuar shumë për në zgjedhjet lokale. Burime brenda ASH-së për TV21 thonë se janë në bisedime dhe se brenda 2-3 ditëve kjo çështje do të mbyllet.

  Lajmi Paraprak

  “Mësimdhënësit në RMV meritojnë standard më të mirë jetësor”

  Lajmi i rradhës

  Zjarri në spitalin modular në Tetovë | Prokuroria pret raportin nga ekspertët gjermanë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë