BDI e dërgon Arbër Ademin në manifestimin e VMRO-DPMNE-së

  Ish-ministri i Arsimit dhe Shkencës dhe njëherit deputet aktual nga radhët e BDI-së, Arbër Ademi sot ishte i pranishëm në manifestimin e VMRO-DPMNE-së me rastin e përvjetorit të 31-të të VMRO-DPMNE-së, e cila u mbajt në Ohër. Ademi shoqërohej nga Jeton Shaqiri, ministër i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, përcjell Nistori.

  Ademi ishte gjithashtu zëvendës kryeministër i Republikës së Maqedonisë për Çështjet Europiane dhe aktualisht është anëtar i disa komisioneve parlamentare dhe koordinator i grupit parlamentar të BDI-së. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Pandemia ka theksuar edhe më shumë se sa të margjinalizuar janë personat me nevoja të posaçme në RMV

  Lajmi i rradhës

  Vdes 48 vjeçari nga Kërçova, i biri e theri me thikë

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë