Bekteshi: Teuta Arifi dhe Nevzat Bejta do të jenë kryetarë të komunave më 31 tetor (Video)

  Kandidatët e Bashkimit Demokratik për Integrim, zonja Teuta Arifi dhe zotëri Nevzat Bejta më 31 tetor do të jenë kryetarë të Tetovës dhe Gostivarit, kështu ka vlerësuar Kreshnik Bekteshi nga BDI në ClickPlus. Ai shtoi se këto dy komuna janë çështje e kryer.

  “Çështja e komunës së Gostivarit dhe Tetovës është çështje e kryer. Fiton Bashkimi Demokratik për Integrim siç fitoi me partitë politike ashtu do të fitojë edhe tash në rreth të dytë”, tha Bekteshi. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Kriza e gazit i ka rrënjët shumë më të thella sesa Rusia

  Lajmi i rradhës

  Hoxha: Për ta fituar Tetovën, nesër jam i gatshëm ta lë Ministrinë e Bujqësisë (Video)

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë