Bilalli: Kemi harxhuar kohë me patriotizëm të rrejshëm, sot do të ishim në BE para Bullgarisë

  Analisti Marsel Bilalli në “Click Plus” në TV21 theksoi se po të mos kishim harxhuar kohë për patriotizëm të rrejshëm, do të ishim bërë anëtar i Bashkimit Europian para Bullgarisë.

  “Në vend që të vazhdojmë, kemi shpenzuar shumë energji për atë që quhet konsensual ndëretnik, shumë patriotizëm fals, pastaj e ktheni në zyrë ose me para e kështu me radhë”, tha Bilalli.

  Të kërkosh zgjedhje të parakohshme në kohë krize, është si të digjet shtëpia dhe t’i të hedhësh valle

  Sipas Bilallit, në kohë krize, të kërkosh zgjedhje është si të digjet shtëpia dhe t’i të hedhësh valle. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Një video dezinformon se pjesëtarë të batalionit Azov djegin ushtarë rusë në kryq

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë