“Bomba” të reja në Youtube, me gjasë flet Gruevski me Kamçevin (Audio)

  Në dy video, që sipas kohës që tregohet në YouTube, janë publikuar pasditen e sotme, dëgjohet zëri i ish kryeministrit Nikolla Gruevski dhe biznesmenit Jordan Orce Kamçev. Me gjasë nuk bëhet fjalë për përgjim telefonik, por për bisedë të incizuar.

  Ndryshe me Marrëveshjen e Përzhinës në vitin 2015-të, u formua Prokuroria Speciale, e cila mori për detyrë t’i hetojë rastet të cilat dolën nga përgjimet e paligjshme nga viti 2008-të deri në vitin 2015-të, të cilat biseda i publikonte asokohe Zaev. Pas formimit të PSP-së, këto materiale u ndaluan që të publikoheshin.

  Lajmi Paraprak

  Bugajski: Rusia së shpejti do të shpërbëhet, koha që Kosova të jetë pjesë e NATO-s

  Lajmi i rradhës

  Në Dibër vazhdon të jetë prezent problemi i mospagesës të kontributeve të punëtorëve

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë