“Deputetët shqiptarë të mos e mbështesin propozimin francez”

  Deputeti i partisë “E Majta” i bën thirrje deputetëve shqiptarë të mos e mbështesin propozimin francez sepse sipas tij do të hapet kutija e Pandorës dhe më pas shqiptarët nuk do të kenë të drejtë morale të ankohen kundër majorizimit.

  Apasiev shtoi se me kalimin e propozimit francez, problemet ndër etniie do të dalin në pah sepse sipas tij, partitë shqiptare po vërtetojnë se janë kundër interesave të popullit maqedonas.

  Lajmi Paraprak

  Bayern Munich e njofton Barcelonën se e ka pranuar ofertën për Robert Lewandowskin

  Lajmi i rradhës

  Ahmedoviç: Rruga drejt BE-së do të garantojë stabilitet dhe prosperitet

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë