Dita e parë e Fitër Bajramit, ditë jopune për të gjithë qytetarët e RMV-së

  Xhamia e larme në Tetovë, Foto: Ramadan Abdiu

  Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se në përputhje me Ligjin për festat, 13 maji i vitit 2021 (e enjte), Fitër Bajrami, dita e parë e Bajramit, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, përcjell Nistori

  Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njëherit i uron qytetarët e besimit mysliman në Republikën e Maqedonisë së Veriut për Fitër Bajramin. /Nistori/

  Lajmi Paraprak

  Pisonero: Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria janë gati për negociata, por vendimi i takon Këshillit

  Lajmi i rradhës

  Gjuha si instrument themelor komunikimi

  Lajme tjera

  Bashkohu

  Informohu në kohë